Paraméterek
| Szárítás közbeni zajszint | 65 dB |
| Szárítás működési elve | Hőszivattyús |
| Szárítási kapacitás | 9 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| Energiafogyasztás | 194 kWh / év |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 60 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
