Leírás
| Eszközfunkciók |
|
|---|---|
| Telepítés típusa |
|
| Mosási kapacitás |
|
| Zajszint |
|
| Energiaosztály |
|
| Csatlakoztatva |
|
| Éves energiafogyasztás |
|
| Vezérlőpult |
|
| Szárítási program |
|
| Motor típusa |
|
| Származási garancia |
|
| Súly |
|
| Szárítási típus |
|
| Biztonság |
|
| Képernyőfunkciók |
|
| Magasság |
|
| Mélység |
|
| Szélesség |
|
Paraméterek
| Szárítás közbeni zajszint | 60 dB |
| Szárítás működési elve | Hőszivattyús |
| Szárítási kapacitás | 9 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | GRAFIT ACÉL(ANTRACIT) |
| Energiafogyasztás | 96 kWh / év |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
