Paraméterek
| Termék típusa | Csatlakozótálca |
| Szélesség | 26,9 cm |
| Mélység | 5,7 cm |
| Magasság | 11,1 cm |
| Kompatibilitás | Samsung WM65B |
| USB-csatlakozó típusa | USB A típus, B típusú USB, USB C-típus |
| USB 2.0 A típusú portok száma | 2 |
| USB 2.0 Type-B Touch portok száma | 1 |
| HDMI portok mennyisége | 1 |
| Dokkoló csatlakozó | Igen |
| C típusú USB portok mennyisége | 1 |
| USB 2.0 B típusú csatlakozók száma 1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.