Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 185 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 190 liter |
| Fagyasztó kapacitás | 74 liter |
| Teljes kapacitás | 264 liter |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 35 dB |
| Magasság: | 177,7 cm |
| Szélesség: | 55,5 cm |
| Mélység | 56 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
