Leírás
BRB70F Beépített hűtőszekrény, 177/54 cm, AI energiatakarékos üzemmóddal, Energiahatékonysági osztály: E
Egyenletes hűtés
Az All-Around Cooling (mindenhol körbefutó hűtés) egyenletes hűtést biztosít a belső térben. Ez csökkenti az egyes polcok közötti hőmérsékletkülönbségeket, lehetővé téve az élelmiszerek megfelelő tárolását a hosszabb frissesség érdekében a hűtőszekrény bármely részén.
Hosszan tartó frissesség húsok és halak számára
Az Optimal Fresh+ fiók kifejezetten hús és hal tárolására tervezett hőmérsékletet hoz létre. A fiókban a hőmérséklet körülbelül 1°C-kal alacsonyabb, mint a hűtőszekrény többi részében, így a kényes élelmiszerek, például a hús és a hal, tovább frissek maradnak*.
Jogi nyilatkozat: * Az Intertek tesztjelentése (jelentésszám: RT20E-S0021) alapján, RL38T775CSR (Optimal Fresh+ fiókkal) és RB34K6252SS (fiók nélkül) használatával, az APC (aerob lemezszám: a mintában lévő baktériumok teljes számának általános száma) elemzése alapján, az RL38T775CSR Optimal Fresh+ fiókjában és az Optimal Fresh+ fiók nélküli RB34K6252SS-ben az élelmiszermintákban történő tárolás után. A tesztberendezés legalacsonyabb hőmérsékletén tesztelve. A tényleges eredmények az élelmiszerek tárolás kezdeti frissességi fokától, a felhasználási szokásoktól és a környezeti feltételektől függően változhatnak.
Hűtőszekrény karbantartása és felügyelete
A SmartThings Home Care* segítségével ellenőrizheted eszközöd állapotát, és emlékeztetőket kaphatsz a fontos feladatokról, például a vízszűrő cseréjéről. A SmartThings Home Care* hibaüzeneteket is küldhet az eszközről az okostelefonodra vagy táblagépedre, és hasznos tippeket is adhat.
Élelmiszertárolási ajánlások
A Samsung Food* segítségével listát készíthetsz a hűtőszekrényedben lévő élelmiszerekről, és kezelheted a lejárati dátumokat, így szinte bárhonnan ellenőrizheted a készletedet a Samsung Food* segítségével, például vásárlás közben a szupermarketben*.
Soha többé nem kell leolvasztani
A No Frost+ megakadályozza a jégképződést az élelmiszereken, valamint a hűtőszekrényben és a fagyasztórekeszben is. Ez időt és energiát takarít meg, mivel megakadályozza a vastag jégréteg kialakulását a fagyasztóban, így elkerülhető a magas energiafogyasztás. Ezenkívül a leolvasztás után nem kell újra lefagyasztani. Minden No Frost+ készülék fémborítású külső hátlappal rendelkezik a védelem és az állandó energiahatékonyság érdekében.
Terméktípusok: Hűtőszekrény-fagyasztó, beépített hűtőszekrény, beépített hűtőszekrény-fagyasztó
Szín: fehér
tervezés: integrálható
Klímaosztály: SN-T
Energiacímke adatok:
Energiahatékonysági osztály: E
áramfogyasztás: 231 kWh/év
zajszint: 35 dB(A)
Légköri zajkibocsátási osztály: B.
Méret és tartalom:
Teljes tartalom: 267 liter
A hűtőszekrény tartalma: 193 liter
A fagyasztórekesz tartalma: 74 liter
Fagyasztási kapacitás 24 óra alatt: 6 kg
Tárolási idő meghibásodás esetén: 6 óra
Fagyasztási osztály: 4 csillag
A fagyasztórekesz helye: alatt
Kényelem és biztonság:
Hűtőrendszer: No Frost
Biztonsági eszközök: Figyelmeztető jelzés meghibásodás esetén, ajtóriasztó
Belső jellemzők: Tárolópolcok, jégkockatartó, belső világítás, palacktartó, tojástartó, hőmérsékletkijelző
funkciók: Automatikus leolvasztás a hűtőszekrényben, nyaralási üzemmód, külön hőmérséklet-szabályozás a hűtőszekrényhez/fagyasztóhoz
világítás: LED
A gyártó specifikus jellemzői: Power Freeze, Easy Slide, Humidity Fresh+, Optimal Fresh+
Méretek és súly:
Magasság: 177,5 cm
Szélesség: 54 cm
mélység: 55 cm
Súly: 69 kg
Műszaki adatok:
Ajtók száma: 2 ajtós
Ajtóütközők: jobb, cserélhető
Ajtótechnika: Fix ajtó
anyagok: Acéllemez, üveg
Energiaellátás: 220-240V
frekvencia: 50 Hz
jelenlegi: 16 A
Paraméterek
| Stílus | Normál |
| Vízadagoló | Nem |
| vízellátás | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 231 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 193 liter |
| Belső fagyasztós | Nem |
| Fagyasztó kapacitás | 74 liter |
| Teljes kapacitás | 267 liter |
| Ajtórögzítés típusa | Fixpántos (Door-on-door) |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 35 dB |
| Magasság: | 177,5 cm |
| Szélesség: | 54 cm |
| Mélység | 55 cm |
