Paraméterek
| Stílus | Normál |
| Vízadagoló | Nem |
| vízellátás | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 206 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 289 liter |
| Belső fagyasztós | Nem |
| Fagyasztó kapacitás | 100 liter |
| Teljes kapacitás | 389 liter |
| Ajtórögzítés típusa | Fixpántos (Door-on-door) |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 35 dB |
| Magasság: | 194 cm |
| Szélesség: | 69 cm |
| Mélység | 59 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
