Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 51 liter |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Főzőzónák száma: | 4db |
| Sütő öntisztítás | Nincs |
| Teljesítmény: | 11,4 kW |
| Sütősín | Nincs |
| Magasság: | 59 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 55 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
