Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Főzőlap működése | Vasmagos |
| Űrtartalom | 55 liter |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Pult alá építhető |
| Főzőzónák száma: | 4db |
| Sütő öntisztítás | Nincs |
| Teljesítmény: | 8,3 kW |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Sütősín | Nincs |
| Grill funkciók | Nincs |
| Magasság: | 59,5 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 57,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
