Leírás
sütő
- Állítható hőmérséklet 40°-240°C
- Fűtési módok 8: Felső és alsó sütés, gőztisztítás, felső sütés, grill, grill és keringtetett levegő, felső és alsó sütés és keringtetett levegő, forró levegő, keringtetett levegő
- Sütővilágítás
- Sütő belső ajtó tripla üvegezés
- Sütőajtó üveg / fekete és rozsdamentes acél
- Alumínium fogantyú
- Behúzható hengeres gomb / ezüst
- Tartozékok: 1 zománcozott sütőlap, 1 grillrács
- Teleszkópos fiókok a sütőtérben 2
- LED időzítő: igen, érintésvezérléssel
- Energiahatékonysági index főzőkamránként (EEI) 93,8
- Energiahatékonysági osztály főzőkamránként A
- Energiafogyasztás ciklusonként: Hagyományos: 0,76 kWh és Keringetéses: 0,75 kWh
- Főzőkamrák száma: 1
- Hőforrás főzőkamránként Elektromos
- Főzőkamra térfogata 60 l
- Sütő energiafogyasztása: 2300 W / 220–240 V - 50 Hz
- Csatlakozás 150 cm-es kábel Schuko csatlakozódugóval
- Sütő méretei cm-ben (Ma x Szé x Mé) / Súly 59,5 x 59,5 x 56,5 cm / 30,55 kg
- Méretek csomagolással együtt cm-ben (Ma x Szé x Mé) / Súly 65,5 x 62,5 x 64 cm / 31,9 kg
- Sütő beépítési méretei cm-ben (Ma x Szé x Mé) 54,5 x 55,5 x 56,5 cm
főzőlap
- Üvegkerámia / indukciós változat
- Állítható főzési szintek főzőzónánként 9
- Érintésvezérlés
- Booster funkció: Igen
- Maradékhő-jelző: Igen
- Túlmelegedés elleni védelem Igen
- Automatikus kikapcsolás Igen
- Szülői felügyelet: Igen
- Időzítő, futási idő 99 perc
- Főzőzónák száma: 4
- Kétkörös zóna Nem
- Sütőzóna: Nem
- 1 x Ø 210 mm / 2100 W
- 1 x Ø 180 mm / 2100 W
- 2 x Ø 160 mm / 1500 W
- Főzőlap csatlakoztatható teljesítménye max. 7200 W
- Bemeneti feszültség és frekvencia 220–240V vagy 400V - 50Hz
- Csatlakozókábel dugó nélkül 100 cm
- Készülék méretei (Ma x Szé x Mé) / Súly 5,8 x 59 x 52 cm / 8,1 kg
- Főzőlap kivágás méretei (Ma x Szé x Mé) 5 x 56 x 49 cm
- Méretek csomagolással együtt (Ma x Szé x Mé) / Tömeg 11,5 x 69,4 x 61,3 cm / 9,1 kg
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Űrtartalom | 60 liter |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Félig beépíthető |
| Sütő öntisztítás | Hidrolitikus |
| Teljesítmény: | 2,3 kW |
| Hőlégkeverés | Van |
| Sütősín | Van |
| Grill funkciók | Van |
| Magasság: | 59,5 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 57 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
