Leírás
Sütőtípusok: Elektromos sütő, beépített sütő
listázva az idealo-n: 2024 óta
Fogyasztási adatok
Energiahatékonysági osztály: Egy
Hagyományos energiafogyasztás: 0,83 kWh
Energiafogyasztás meleg levegő/keringetett levegő esetén: 0,71 kWh
Műszaki adatok
Belső térfogat: 56 liter
Üzemmódok száma: 9
Fűtési típusok: Grill, légkeveréses, forró levegő, felső/alsó sütés, kiolvasztás
Hőmérséklet-tartomány: 60–250 °C
Kapcsolat értéke: 3300 watt
Energiaellátás: 220 - 240 V, Schuko csatlakozódugóval
tisztítás
Belső anyag: zománc
kényelem
Funkciók: időzítő
Felszerelés: Óra, főzőtér világítás, teleszkópos kihúzó
Vezérlők: forgógombok
Ajtó típusa: Harmonikaajtó
Ajtóütköző: alatt
Kihúzható rendszer: Függőrács
Polcok száma: 5
Szállítási terjedelem: Sütőtálca, grillrács
tervezés
Szín: ezüst
tervezés: alumínium fogantyú
Méretek és súly
Magasság: 59,5 cm
Szélesség: 59,3 cm
mélység: 52 cm
Súly: 32 kg
Méret: közepes (35 litertől 64 literig)
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Űrtartalom | 56 liter |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Félig beépíthető |
| Sütő öntisztítás | Hidrolitikus |
| Teljesítmény: | 3,3 kW |
| Hőlégkeverés | Van |
| Sütősín | Van |
| Grill funkciók | Van |
| Magasság: | 59,5 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 57 cm |
