Leírás
Márka: QILIVE
Jellemzők:
Kijelzőtechnológia: LED
Képernyő átlója: 24,0 "
HD típus: HD
Képernyőfelbontás: 1366 x 768 képpont
Wifi: Igen
Bluetooth: Nem
Beépített dekóderek: Dolby Digital
HDMI portok száma: 3.0
USB 2.0 portok száma: 2.0
Energiafogyasztás: 18,0 W
Energiafogyasztás (alapjáraton): 0,5 W
Eszköz magassága (állvánnyal): 377,1 mm
Eszköz szélessége (állvánnyal): 551,0 mm
Eszközmélység (állvánnyal): 205,0 mm
Magasság (alap nélkül): 328,4 mm
Szélesség (alap nélkül): 551,0 mm
Mélység (alap nélkül): 70,3 mm
Súly (talp nélkül): 2350,0 g
Súly (állvánnyal): 2400,0 g
Képernyő átlója: 60,0 cm
DVI-port: Nem
Csomag szélessége: 602,0 mm
Termék színe: Fekete
HbbTV: Igen
Képernyő alakja: Lakás
Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: 18,0 kWh
Javíthatósági index: 7
Energiahatékonysági osztály (SDR): E
Energiabesorolás: E
Energiahatékonyság E: Igen
Paraméterek
| Felbontás | 1366 x 768 pixel (HD Ready) |
| Hangteljesítmény | 2.0Ch (10W) |
| HDR | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 61 cm (24") |
| Smart | Igen |
| Magasság: | 37,7 cm |
| Szélesség: | 55,1 cm |
| Mélység | 20,5 cm |
| Magasság (talppal) | 37,7 cm |
| Szélesség (talppal) | 55,1 cm |
| Mélység (talppal) | 20,5 cm |
