Leírás
A Q24H221B Qilive TV egy modern, 24 hüvelykes tévé, 1366x768 pixeles HD felbontással . A HDMI- port lehetővé teszi DVD- vagy Blu-ray-lejátszó, játékkonzol, táblagép, számítógép vagy telefon csatlakoztatását. Az USB-port lehetővé teszi filmek, zene és fényképek közvetlen lejátszását USB flash meghajtókról .
Tiszta és erőteljes hangzás
A Dolby Digital hang gazdag, tiszta és erőteljes hangzást biztosít. Segít tisztán hallani a párbeszédeket és a részleteket a tévéképernyőn, garantálva a legjobb hangzást filmekhez, játékokhoz és zenéhez.
Kiváló képminőség
A DLED TV a háttérvilágítási technológiának köszönhetően kiváló színvisszaadást tesz lehetővé . Hagyd, hogy magával ragadjon a HD TV által nyújtott részletgazdag kép, hű színvisszaadás és finom részletek .
Specifikáció:
- Állapot: Új
- Márka: Qilive
- Modell: Q24H221B
- Cikkszám: 176802_01
- EAN: 3665257252854
- Garancia időtartama: 36 hónap
- Képernyőátló (hüvelyk): 24
- Képernyőátló (cm): 60
- TV típusa: DLED
- Formátum: HD
- Képernyőfelbontás (px): 1366x768
- Képernyőfrissítési frekvencia: 60 Hz
- Kontraszt: 3000:1
- Termék színe: Fekete
- Tuner: DVBT, DVBT T2, DVBT C, HEVC, S2, CI+, J PEG
- VESA szabvány: 100 x 100 mm
- Hangtechnológiák: Dolby Digital
- Hangszórók száma: 2
- Teljes hangszóróteljesítmény: 2x3 W
- HDMI portok száma: 3
- USB portok száma: 2
- CI: 1
- VGA: 1
- Fejhallgató kimenet: 1
- PVR: Igen
- RCA: 1
- Energiahatékonysági osztály: E
- Energiafogyasztás (üzem közben): 36 W
- Energiafogyasztás (készenléti állapotban): <0,5 W
- Éves energiafogyasztás: 18 kWh
- Okostévé: Nem
- Termék magassága talppal együtt: 37,71 cm
- Termék szélessége talppal együtt: 55,1 cm
- Termék mélysége talppal együtt: 20,5 cm
- Termék súlya: 2,35 kg
- Termék súlya talppal együtt: 2,4 kg
- Termék magassága: 32,84 cm
- Termék szélessége: 55,1 cm
- Termék mélysége: 7,03 cm
- Termék magassága állvánnyal: 37,71 cm
- Termék szélessége állvánnyal: 55,1 cm
- Termék mélysége állvánnyal: 20,5 cm
- Tápellátás: 100-240V, 50/60Hz
Gyártó: Qilive
Paraméterek
| Felbontás | 1366 x 768 pixel (HD Ready) |
| Hangteljesítmény | 2.0Ch (10W) |
| HDR | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 61 cm (24") |
| Smart | Nem |
| Magasság: | 37,7 cm |
| Szélesség: | 55,1 cm |
| Mélység | 20 cm |
| Magasság (talppal) | 37,7 cm |
| Szélesség (talppal) | 55,1 cm |
| Mélység (talppal) | 20,5 cm |
