Paraméterek
| Felbontás | 1366 x 768 pixel (HD Ready) |
| HDR | Nincs |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 61 cm (24") |
| Smart | Igen |
| Szélesség (talppal) | 55.7 cm |
| Magasság (talppal) | 36.7 cm |
| Mélység (talppal) | 16.5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.