Leírás
Képernyő |
|
| TV típusa | OLED |
| Képátló (cm) | 165 cm |
| Képátló (inch) | 65 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
3D megjelenítés |
|
| 3D Tv | Nem |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Van |
| Teletext | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x30W |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Nincs |
| SRS | Nincs |
Funkciók |
|
| HDMI-CEC támogatás | Van |
| DLNA támogatás | Van |
| PVR támogatás | Van |
| Böngésző | Van |
| Operációs rendszer | Tizen |
| Csatlakozók |
HDMI USB csatlakozó Ethernet Wi-Fi Bluetooth Optikai hang kimenet CI+ interfész |
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 144.4 cm |
| Magasság (talppal) | 89.7 cm |
| Mélység (talppal) | 28.8 cm |
| Tömeg (talppal) | 25.5 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 132 W |
| Energiaosztály - SDR (A-G) | G |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 4 db |
| Scart bemenetek száma | Nincs Scart |
| USB portok száma | 2 db |
| VESA szabvány | 300 x 200 mm |
Gyártó: Samsung
Modell: QE65S95BAT
Műszaki adatok:
Méretek és tömeg
- Szélesség: 144,3 cm
- Hosszúság: 89 cm
- Mélység: 28,8 cm
- Magasság talp nélkül: 83 cm
- Mélység talp nélkül: 3,9 cm
- Tömeg: 26 kg
- VESA felfüggesztés: 300×200
Képátló és felbontás
- Képátló: 65" (165,1 cm)
- Felbontás: 4K Ultra HD
- Maximális felbontás: 3840 × 2160 Mpx
Kijelző
- Technológia: OLED
- Egyéb kijelző technológiák: HDR
- Támogatott HDR szabványok: HDR10, HDR10+, HLG
Rendszer
- Operációs rendszer: Tizen
- Típus: Smart TV
Évjárat
- Évjárat: 2022
SMART funkciók
- SMART funkciók: HbbTV, Okos távirányító, Hangvezérlés, Webböngésző, 360°-os videó lejátszása
- Alkalmazások: YouTube, Netflix, HBO Max, Apple TV, Amazon Prime Video, Disney+, Voyo, Skylink Live TV, Google Duo
Multimédiás funkciók
- Multimédiás funkciók: Lejátszás USB-ről, Skylink Fast Scan, Hotel mód, PIP (Kép a képben)
Játék jellemzői
- Képfrissítési frekvencia: 144 Hz
- Játék jellemzői: Gamer mód, AMD FreeSync Premium, Ideal for PlayStation 5
Csatlakozás
- Vezeték nélküli kapcsolat: WiFi , Bluetooth , Párosítás mobileszközzel , Apple AirPlay 2 , DLNA
- Be- és kimenetek USB, LAN, HDMI 2.1, Digitális optikai/digitális hangkimenet, CI+
- HDMI: 4 ×
- USB: 2 ×
Tunerek
- Tuner: DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C, Kettős
Audió
- Hangszóró teljesítmény: 60 W
Energiacímke 2021
- Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén: 140 kWh/1000 óra
- Energiahatékonysági osztály SDR esetén: G
- Bekapcsolt üzemmód energiaigénye HDR esetén: 252 kWh/1000 óra
- Energiahatékonysági osztály HDR esetén: G
Paraméterek
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Hangteljesítmény | 4.2Ch (60W) |
| HDR | Van |
| HDR típusa | HDR10+ |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | OLED |
| Méret: | 164 cm (65") |
| Smart | Igen |
| Freesync | FreeSync Premium |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
