Paraméterek
| Felbontás | 7680 x 4320 pixel (8K; Ultra HD) |
| Hangteljesítmény | 6.2.4Ch (90W) |
| HDR | Van |
| HDR típusa | Quantum HDR (HDR 10+) |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | Neo QLED |
| Méret: | 164 cm (65") |
| Smart | Igen |
| Képjavító rendszer | Neural Quantum Processor 8K |
| Képfrissítés | 100 Hz |
| Különleges jellemzők | Bluetooth 5.2, Ultimate 8K Dimming Pro, Motion Xcelerator Turbo+, MI felskálázás, HDMI ARC, eARC, ALLM, FreeSync Premium Pro, 802.11ax, HEVC (h.265) támogatás |
| Dolby dekóder | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
