Leírás
Képernyő |
|
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 138 cm |
| Képátló (inch) | 55 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
3D megjelenítés |
|
| 3D Tv | Nem |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Van |
| Teletext | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x10W |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Nincs |
| SRS | Nincs |
Funkciók |
|
| HDMI-CEC támogatás | Van |
| DLNA támogatás | Van |
| PVR támogatás | Nincs |
| Böngésző | Van |
| Operációs rendszer | Tizen |
| Csatlakozók |
HDMI
USB csatlakozó Ethernet
Wi-Fi Bluetooth Optikai hang kimenet CI+ interfész |
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 123.7 cm |
| Magasság (talppal) | 74.3 cm |
| Mélység (talppal) | 22.7 cm |
| Tömeg (talppal) | 17.3 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 103 W |
| Energiaosztály - SDR (A-G) | G |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 4 db |
| Scart bemenetek száma | Nincs Scart |
| USB portok száma | 2 db |
| VESA szabvány | 200 x 200 mm |
. . Samsung 55" The Frame QLED 4K Smart TV (2022)
. Élvezd a műsorokat, ne a tükörképeket!
Tisztán élvezheted a képernyőn megjelenő képeket, és úgy érezheted a művészet textúráit, ahogyan azt kell. Élvezd a műalkotásokat műalkotásokként, a TV-t pedig TV-ként.
. Modern keretszerű kialakítás
Az elegáns, modern kialakítás, amely hibátlanul illeszkedik a lakásodhoz.
. Művészeti mód
Alakítsd a The Frame TV-t műalkotássá, amikor éppen nem tévézel. Imádod majd nézni a The Frame gyönyörű műalkotásait.
. Mobil tükrözése
Tükrözz tartalmat a nagyobb és jobb élmény érdekében mobil eszközeidről a SmartThings segítségével, vagy párosítsd Apple-eszközeiddel az AirPlay segítségével történő kivetítéshez.
. Osztott képernyő
Nézd a TV-t és a mobiltelefont egyidejűleg, ugyanazon a képernyőn! Egyszerűen állítsd össze az egyszerre megtekinthető tartalmakat, és alkosd meg a saját képernyőkombinációdat!
. Mozgáskövető hangzás (Dolby Atmos®)
Tapasztald meg minden jelenet finomságát a minden mozdulatot követő hanggal. A dedikált, felfelé irányuló hangszórókkal valósághű 3D hangzást élvezhetsz, amely közelebb hoz téged.
. Q-Symphony
Vedd körül magad tökéletes harmóniában hangszerelt hangzással. A hangprojektor és a TV hangszórói szinkronizálva vannak, hogy egyszerre működjenek a jobb térhatás érdekében, a TV hangszórók elnémítása nélkül.
Paraméterek
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Hangteljesítmény | 2.0Ch (20W) |
| HDR | Van |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | QLED |
| Méret: | 139 cm (55") |
| Smart | Igen |
