Leírás
Amerikai PX4011X hűtőmodell Side by Side NoFrost kivitelben és 401 literes űrtartalommal. Soha többé nem fog kiolvasztani, és az élelmiszereket jegesedés és kölcsönös fagyasztás nélkül tárolja. A Multicool belső légkeringtető rendszer hosszabb ideig frissen tartja az ételt. A 3D LED-es világítás biztosítja a tárolt élelmiszerek átlátszóságát, de nagyobb energiamegtakarítást is biztosít a hűtőszekrényben . A vezető funkciók közé tartozik a SuperFreeze, SuperCool, beleértve a természetes ionizáló " ION technológiát ", amely tisztítja a levegőt a hűtőszekrényben, és segít eltávolítani a kellemetlen szagokat.
- A+ energiaosztály
- Össztérfogat 401 l
- Hűtő/fagyasztó nettó térfogata 268 l / 133 l
- Éves energiafogyasztás 365 kWh
- Fagyasztási kapacitás 16 kg / 24 óra
- Max. tárolási idő áramkimaradás esetén 20 óra
- SN-T klímaosztály
- Inverteres motor
- Zajszint 43 dB
- NINCS FAGY
- Kijelző
- 3D LED világítás
- Baromi jó
- SuperFreeze
- Természetes ionizáló "ION technológia"
- Polcok palackokhoz 2 l
- A termék méretei (MaxSzxMé): 180 x 79 x 70 cm
- Színes rozsdamentes acél
Technikai leírás
| Jellemzők | |
|---|---|
| Klíma osztály: | SN-T |
| Energiaosztály: | A+ |
| Összes mennyiség/CH/M: | 401 l |
| A hűtőszekrény bruttó/nettó térfogata: | 268 l |
| Fagyasztó térfogata bruttó/nettó: | 133 l |
| Villamosenergia fogyasztás energia kWh/24h: | 1 |
| Villamosenergia fogyasztás energia kWh/év: | 365 |
| Zajszint: | 43 dB |
| Hűtőközeg: | |
| Termosztát: | |
| Fagyasztási kapacitás kg/24h: | 16 |
| Felhalmozási idő óra: | 20 |
| Súly: | |
| Színes változat: | Rozsdamentes acél |
| Méretek (MaxSzxM): | 180x79x70 cm |
| Felszerelés | |
|---|---|
| A hűtőszekrény felszerelése: |
3D LED világítás Hűtőszekrény polcok Fiók halak és friss élelmiszerek tárolására Gyümölcs és zöldség fiók Ajtórekeszek Természetes ionizáló "ION technológia" |
| Fagyasztó berendezés:: | Kihúzható rekesz Fagyasztó fiókok |
| Egyéb tulajdonságok | |
|---|---|
| Jellemzők és kezelőszervek: |
Gyorshűtéses SuperCool Gyorsfagyasztás SuperFreeze Multicool rendszer Kijelző |
| A polcok típusa: | Üvegpolcok |
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Energiafogyasztás | 365 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 268 liter |
| Fagyasztó kapacitás | 113 liter |
| Teljes kapacitás | 401 liter |
| Méretek: | 180 cm x 79 cm x 70 cm |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 43 dB |
