Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1200f/p |
| Kapacitás: | 7.5 kg |
| Energiafogyasztás | 285 kWh/év |
| Vízfogyasztás | 30 Liter / ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 62 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 78 dB |
| Méretek: | 87,5 cm x 40 cm x 61 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
