Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 175 kWh / év |
| Vízfogyasztás | 10000 Liter / év |
| Mosás közbeni zajszínt | 58 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 78 dB |
| Különleges jellemzők | 85 cm x 59,5 cm x 49,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
