Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1000f/p |
| Kapacitás: | 6 kg |
| Energiafogyasztás | 148 kWh / év |
| Vízfogyasztás | 43 Liter / ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 52 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 80 dB |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 40 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
