Leírás
Típus: Gáz főzőlap
Felület: Inox
Vezérlés : Mechanikus
Szikragyújtás : Igen
Főzőzónák száma: 4
Méretek
Szélesség: 59 cm
Mélység: 52 cm
PHILCO PGI 6402 Gőz főzőlap 40029100
Az orvosi rozsdamentes acélból készült PGI6402 gáz főzőlapon két zománcozott edénytartó rács található. A négy gázégő segítségével gyorsan és kényelmesen elkészíthet bármilyen ételt. A forgókapcsolók a készülék elülső részén találhatók, kényelmesen elérhetők és beállíthatók.
Jellemzők:
Beépíthető gáz főzőlap
AISI 304 rozsdamentes acél (sebészeszközök gyártásához is használják)
Zománcozott edénytartók
Automatikus gyújtás
Égésbiztosító
SABAF gázégők
Műszaki adatok:
Kiviteli: Önálló
Típus: Gáz
Működtetés: Elöl, beépített gyújtással
Főzőzónák száma: 4
Főzőlap anyaga: Gáz
Szín: Rozsdamentes acél
Főző zóna: Bal hátsó 1750 W
Jobb hátsó: 1750 W
Bal első: 3000 W
Jobb első: 1000 W
Öntöttvas edénytartó:2 db zománcozott edénytartó
AC input voltage: 230 V AC 50 Hz
Méretek (ma × sz × mé): 51x590x520 mm
Beépítési méretek (ma × sz × mé): 51x560x490 mm
Így is ismerheti: PGI6402
Paraméterek
| Főzőlap működése | Gázos |
| Vezérlés | Tekerő gomb a főzőlapon |
| beépites tipusai | Félig beépíthető |
| Főzőzónák száma: | 4db |
| Teljesítmény: | 7500w |
| Magasság: | 5,1 cm |
| Szélesség: | 59 cm |
| Mélység | 52 cm |