Leírás
| Típus | Gáz főzőlap |
| Szín | Fekete |
| Vezérlés | Mechanikus |
| Szikragyújtás | Igen |
| Főzőzónák száma | 4 |
Méretek |
|
| Szélesség | 59 cm |
| Mélység | 52 cm |
| Vastagság | 3 cm |
PHILCO PPGG 64 W Gőz főzőlap 40029096
A PGG64W főzőlapba négy darab különböző teljesítményű gázégő van beépítve. A készülék forgókapcsolókkal működtethető. A forgókapcsolók a készülék elülső részén találhatók, kényelmesen elérhetők és beállíthatók.
Jellemzők:
Beépíthető gáz főzőlap
Üveglemezes gáz főzőlap
Tartós öntöttvas edénytartók
WOK gázégő
Automatikus gyújtás
Égésbiztosító
SABAF gázégők
SCHOTT üveg
Műszaki adatok:
Kiviteli: Önálló
Típus: Gáz
Keretes kivitel: Ferdén letört elülső él
Működtetés: Elöl, beépített gyújtással
Főzőzónák száma: 4
Főzőlap anyaga: Gáz
Max. gázteljesítmény: 6,5 kW
Szín: Fekete
AC input voltage: 230 V AC 50 Hz
Méretek (ma × sz × mé): 51x590x520 mm
Beépítési méretek (ma × sz × mé): 51x560x490 mm
Paraméterek
| Főzőlap működése | Gázos |
| Vezérlés | Tekerő gomb a főzőlapon |
| Főzőzónák száma: | 4db |
| Teljesítmény: | 6,3 kW |
| Magasság: | 5,1 cm |
| Szélesség: | 59 cm |
| Mélység | 52 cm |