Paraméterek
| Elszívó teljesítmény | 720 m³/h |
| Elszívó típusa | Szekrény alá építhető |
| Elszívó világítás | 1 x 8 W |
| Fokozatok szám | 4fokozat |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Energiafogyasztás | 45 kWh / Év |
| Különleges jellemzők | Boost mód, Szenzoros érintésvezérlés, Fehér LED kijelző, Zajszint 58/66/69 dB, Teljesítmény min./max./int.: 405/612/720 m3/óra |
| Méretek: | 60 cm x 50 cm |
| Zajszint | 69 dB |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
