Leírás
Privileg PBWR6 OH5F IN beépíthető sütő:
- Sütő űrtartalom: 71 liter
- Energiaosztály: A
- Sütő típusa: Elektromos
- Multifinkciós, 8 programos
- Funkciók: Alsó / felső, alsó / felső légkeverés, grill, grill légkeverés, kiolvasztás, hőlégbefúvás, hőlégbefúvás alsó, alsó, légkeverés, csak alsó fűtés
- Öntisztító funkció vízgőzzel
- Gyorsfelfűtés
- Digitális kijelző
- Elektromos óra és időzítő
- Dupla üvegezésű sütőajtó
- Szín: Inox, ujjlenyomatmentes bevonat
- Súlya: 34 Kg
- Méretek: Magasság: 59,5 cm; Szélesség: 59,5 cm; Mélység: 56 cm
- Beépítési méretek: Magasság: 59,5 cm; Szélesség: 56 cm; Mélység: 56 cm
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Pult alá építhető |
| Sütő öntisztítás | Nincs |
| Teljesítmény: | 2.9 KW |
| Sütősín | Nincs |
| Grill funkciók | Van |
| Magasság: | 56,2 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 56,6 cm |
