Leírás
| Típus | Vezetékes |
| Kialakítás | Oszlop |
| Magasság | 95 cm |
| Teljesítmény | 45 W |
| Sebességfokozatok száma | 3 |
| Oszcilláló mozgás | Van |
| Tömeg | 4.7 kg |
Gyártó: Orion
Modell: OTF-T6R
Leírás:
- 3 sebességfokozat ventilátor
- Széles tartományú oszcillálás
- Távirányító
- Könnyű szerelhetőség
- Teljesítmény: 45 W
- 95 cm magasság
- 7,5 órás időzítő funkció
Így is ismerheti: OTF T 6 R, OTFT6R, OTF T6R, OTF-T6 R
Paraméterek
| Teljesítmény | 45 W |
| Magasság | 95 cm |
| Sebesség fokozatok | 3 |
| Tulajdonság | Időzítő, Oszcilláló, Védelem túlmelegedés ellen, Ionizálás, Távvezérlő |
| Súly | 4.7 kg |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
2024. 07. 27.
-
Kercsmárné Nagy Elvira
Már több ilyen termékünk volt, de szerettem volna még belőle! Nagyon szeretem, praktikus darab, jól használható! Köszönöm!