Paraméterek
| Felbontás | 1366 x 768 pixel (HD Ready) |
| Hangteljesítmény | 2.0Ch (20W) |
| HDR | Nincs |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 81 cm (32") |
| Smart | Nem |
| Szélesség (talppal) | 73.5 cm |
| Magasság (talppal) | 47.8 cm |
| Mélység (talppal) | 18.5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.