Leírás
Tulajdonságok:
- Légkeveréses
- Rozsdamentes acél fűtőszál
- Alsó-felső fűtőszál
- 60 perces időzítő
- Teljesítmény: 2000 W
- Méret: 638x445x372 mm
Paraméterek
| Teljesítmény 2000 W | |
| Űrtartalom | 42 l |
| Grill funkció | Van |
| Légkeveréses sütő | Igen |
| Főzőlap | Nincs |
| Időzítő | Van |
| Termosztát | Van |
| Szélesség | 63,8 cm |
| Magasság | 44,5 cm |
| Mélység | 37,2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.