Leírás
Funkciók:
Grill funkció: Van
Crisp funkció: Nincs
Kiolvasztás funkció: Van
Hőlégkeverés: Nincs
Késleltetett indítás: Nincs
Gyermekzár: Van
Hangjelző: Van
Teljesítmény:
Mikrohullám teljesítmény: 900 W
Grill-teljesítmény: 1000 W
Teljesítmény fokozatok száma: 9
Méretek:
Szélesség: 608 mm
Magasság: 366 mm
Mélység: 408 mm
Tömeg: 12 kg
Forgótányér átmérője: 32.5 cm
További tulajdonságok:
Kijelző: Van
Forgótányér nélküli: Nem
Paraméterek
| Űrtartalom | 28 liter |
| Kijelző | Van |
| Szín | Szürke |
| Automatikus program | Van |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Grill teljesítmény | 1000 W |
| Crisp funkció | Nincs |
| Teljesítmény: | 900 W |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Grill funkciók | Van |
| Magasság: | 36,6 cm |
| Szélesség: | 60,8 cm |
| Mélység | 40,8 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.