Paraméterek
| Felbontás | 1366 x 768 pixel (HD Ready) |
| HDR | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 61 cm (24") |
| Smart | Nem |
| Szélesség (talppal) | 52 cm |
| Magasság (talppal) | 33 cm |
| Mélység (talppal) | 13 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
