Paraméterek
| Elszívó teljesítmény | 178 m³/h |
| Elszívó típusa | Hagyományos |
| Elszívó világítás | 1 x 4W |
| Fokozatok szám | 3fokozat |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Energiafogyasztás | 42 kWh / év |
| Zajszint | 63 dB |
| Szélesség: | 50 cm |
| Mélység | 47 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
