Paraméterek
| Sütő nettó űrtartalma | 42 l |
| Légkeverés | Igen |
| Időzítő | 60 perc |
| Hőmérséklet szabályozás | Igen |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tömeg | 11.5 kg |
| Szélesség | 638 mm |
| Magasság | 445 mm |
| Mélység | 372 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.