Paraméterek
| Sütő nettó űrtartalma | 30 l |
| Főzőzónák száma | 2 |
| Első főzőzóna helyzete | Bal oldalt |
| Első főzőzóna mérete | 155 mm |
| Első főzőzóna teljesítménye | 600 W |
| Második főzőzóna helyzete | Jobb oldalt |
| Második főzőzóna mérete | 185 mm |
| Második főzőzóna teljesítménye | 1000 W |
| Bemeneti feszültség | 220-240 V |
| Teljesítmény | 2400 W |
| Tömeg | 12 kg |
| Szélesség | 550 mm |
| Magasság | 440 mm |
| Mélység | 360 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.