Leírás
Teljesítmény: 1380 W
Űrtartalom: 23 l
Grill funkció: Van
Légkeveréses sütő: Nem
Főzőlap: Nincs
Időzítő: Van
Termosztát: Van
Méretek
Szélesség: 51 cm
Magasság: 35 cm
Mélység: 40.3 cm
Tömeg: 8.5 kg
Gyártó: Orion
Modell: OMK-2319B
Műszaki adatok:
Típus: Mini sütő
Teljesítmény: 1380 W
60 perces időzítő funkció
Sűtő űrtartalma: 23 l
Dupla üvegajtó
Jellemzők: Sütés, toast, grill funkciók; 4 db rozsdamentes acél fűtőszál; Csúszásmentes lábak
Jelzőfény
Szélesség: 510 mm
Magasság: 350 mm
Mélység: 403 mm
Súly: 8,5 kg
Paraméterek
| Sütő nettó űrtartalma | 23 l |
| Grill funkció | Igen |
| Különleges jellemzők | Sütés, toast, grill funkciók; 4 db rozsdamentes acél fűtőszál; Csúszásmentes lábak |
| Időzítő | 60 perces időzítő, jelzőcsengő |
| Hőmérséklet szabályozás | Igen |
| Teljesítmény | 1380 W |
| Szélesség | 510 mm |
| Magasság | 403 mm |
| Mélység | 350 mm |