Leírás
Részletek
ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK
| Terméktípus | Hordozható |
| Használat | Lakás |
| Használat | Háztartási |
| Felszerelési felület | Padló |
| Ajánlott fedett terület | 30 m² |
| Általános kapacitás | 9000 BTU |
| Hűtőkapacitás | 9000 BTU |
| Minimális hőmérséklet hűtési üzemmódban (-°C) | -7 |
| Maximális hőmérséklet hűtési üzemmódban (°+C) | 35 |
| Szűrő típusa | Mosható |
| Kompresszor típus | Rotációs |
| Ventilátor sebességszint | 2 |
| Inverter | Nem |
| Szerelési csomag | Igen |
ENERGIAHATÉKONYSÁG
| Hűtési energiahatékonyság | A |
| SEER szezonális hűtési hatásfok | 2.6 |
| EER hűtési hatásfok tényező | 2.6 |
MŰSZAKI ADATOK
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Névleges hűtőteljesítmény | 2600 W |
| Hűtőközeg típusa | R-290 |
BELTÉRI EGYSÉG
| Beltéri egység zajszintje | 65 dB |
| Beltéri egység színe | Fehér |
| Beltéri egység hossza | 400 mm |
| Beltéri egység szélessége | 384 mm |
| Beltéri egység magassága | 868 mm |
| Beltéri egység súlya | 24 kg |
FUNKCIÓK
| Klíma funckiók | Hűtés Szellőztető Párátlanító funkció |
| Speciális funkciók | Távirányító Automata kiolvasztás Sleep mód Fagyvédelem Túlterhelés elleni védelem Túlmelegedés elleni védelem Kompresszor védelem |
Paraméterek
| Hűtési teljesítmény | 9000 BTU |
| Ajánlott terület | 30 m² |
| Ventilátor sebességszint | 2 |
| Inverter | Nem |
| Hűtési energiahatékonyság | A |
| Teljesítmény | 2,6 kW |
| Zajszint | 65 dB |
| Méret | 868 mm x 384 mm x 400 mm |
| Súly | 24 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.