Leírás
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 2 kW |
| Maximális hűtő teljesítmény (Btu/óra) | 7000 Btu/óra |
| Fűtő funkció | Nincs |
| Wi-Fi | Nincs |
| Távirányító | Van |
| Zajszint | 65 dB |
| Szélesség | 37.7 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 34 cm |
| Tömeg | 19 kg |
Gyártó: ORION
Modell: OMAC-2007
Műszaki adatok:
- 3IN1 funkció: hűtés, párátlanítás, ventilálás
- Kompakt kialakítás
- Automata párologtató rendszer
- R290 "zöld" hűtőközeg a hűtési teljesítmény javításához
- Állítható hómérséklet: 17-31 Celsius fok között
- Könnyen mosható hálószűrő
- 360 fokos kerekek
- Oldalsó fogantyű a könnyű mözgathatóság érdekében
- Légáramlás: 300 m3/h
- 7000BTU
- 65dB
- 220-240V - 50Hz
- Teljesítmény: 785 W
- Energiaosztály: A
- Méret: 377x340x850 mm
- Súly: 19 kg
- Hálózati kábel: 2 m
Paraméterek
| Hűtési teljesítmény (BTU/óra) | 7000 |
| Zajszint | 65 dB(A) |
| Párátlanító funkció | Igen |
| Fűtési funkció | Nem |
| Hűtőfolyadék | R290 hűtőközeg |
| Szűrőrendszer | Könnyen mosható hálószűrő |
| Különleges jellemzők | Állítható hőmérséklet 16-31 Celsius között |
| Időzítő | Igen |
| Hőmérséklet szabályozás | Igen |
| Szélesség | 32.9 cm |
| Magasság | 67.8 cm |
| Mélység | 31.9 cm |
| Súly | 18.2 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.