Leírás
Kialakítás: Szabadonálló
Sütő bevonata: Zománcozott
Űrtartalom: 23 liter
Inverteres mikrohullámú sütő: Nem
Vezérlés: Mechanikus
Szín: Szürke
Funkciók:
Grill funkció: Van
Crisp funkció: Nincs
Kiolvasztás funkció: Van
Hőlégkeverés: Nincs
Késleltetett indítás: Nincs
Gyermekzár: Nincs
Hangjelző: Van
Teljesítmény:
Mikrohullám teljesítmény: 900 W
Grill-teljesítmény: 1000 W
Teljesítmény fokozatok száma: 8
Méretek:
Szélesség: 480 mm
Magasság: 260 mm
Mélység: 340 mm
Tömeg: 12 kg
Forgótányér átmérője: 27 cm
További tulajdonságok
Kijelző: Van
Forgótányér nélküli: Nem
A grill funkciós mikrohullámú sütővel egyszerűen készíthetsz puha és ropogós ételeket. A finoman füstös ízhatás egyetlen gombnyomásba kerül, és egyenesen a konyhából érkezik.
- 9 teljesítmény fokozat
- Digitális vezérlés
- Grill és kombinált főzési program
- Kiolvasztó funkció
- 95 perces időzítő
- Üveg forgó tányér (270mm)
- Festett acél belső felület
- Belső világítás
- Főzés végét jelző hang
- Gyerekzár
Paraméterek
| Űrtartalom | 23 liter |
| Kijelző | Van |
| Automatikus program | Van |
| Grill teljesítmény | 1000 W |
| Crisp funkció | Nincs |
| Teljesítmény: | 900 W |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Grill funkciók | Van |
| Szélesség | 480 mm |
| Magasság | 260 mm |
| Mélység | 340 mm |