Leírás
Kialakítás: Szabadonálló
Űrtartalom: 20 liter
Inverteres mikrohullámú sütő: Nem
Vezérlés: Mechanikus
Szín: Fehér
Funkciók:
Grill funkció: Van
Crisp funkció: Nincs
Kiolvasztás funkció: Van
Hőlégkeverés: Nincs
Késleltetett indítás: Nincs
Gyermekzár: Nincs
Hangjelző: Van
Teljesítmény:
Mikrohullám teljesítmény: 700 W
Grill-teljesítmény: 900 W
Teljesítmény fokozatok száma: 9
Méretek:
Szélesség: 480 mm
Magasság: 290 mm
Mélység: 360 mm
Tömeg: 8 kg
Forgótányér átmérője: 24.5 cm
További tulajdonságok:
Kijelző: Nincs
Forgótányér nélküli: Nem
A 20 literes Orion OM-2018G mikrohullámú sütő középkategóriás méretei éppen ideálisnak tekinthetők. A kompakt mikrosütő alkalmas a legtöbb hétköznapi feladat elvégzésére, mint melegítés, olvasztás... Egytányér ételek mellett, nagyobbacska tálak, edények is elférnek benne.
Egyenletes hullámeloszlás
A 3D mikrohullám elosztó rendszer tökéletesen harmonikus hőmérsékletet és ízhatást garantál. A minden irányból érkező mikrohullámok egyenletesen érik az étel felületét, így az egyenletesen sül, vagy melegszik át.
#
Technikai adatok:
Mikrohull ámú+ grill kombinált sütő
Űrtartalom: 20 l
9 teljesítmény fokozat
Mechanikus vezérlés
Grill és kombinált főzési program
Kiolvasztó funkció
30 perces időzítő
Üveg forgó tányér (245mm)
Belső világítás
Főzés végét jelző hang
Energia:
Mikrohullámú teljesítmény: 700 W
Grill teljesítmény: 800W
Paraméterek
| Űrtartalom | 20 liter |
| Kijelző | Nincs |
| Automatikus program | Nincs |
| Grill teljesítmény | 900 W |
| Crisp funkció | Nincs |
| Teljesítmény: | 700 W |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Grill funkciók | Van |
| Szélesség | 480 mm |
| Magasság | 290 mm |
| Mélység | 360 mm |