Paraméterek
| Vízadagoló | Nem |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 124 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 121 liter |
| Fagyasztó kapacitás | 52 liter |
| Teljes kapacitás | 173 liter |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 40 dB |
| Magasság: | 142,2 cm |
| Szélesség: | 55,5 cm |
| Mélység | 49 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
