Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 62 liter |
| Sütő öntisztítás | Nincs |
| Teljesítmény: | 9,2 kW |
| Hőlégkeverés | Van |
| Sütősín | Nincs |
| Grill funkciók | Van |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 50 cm |
| Mélység | 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
