Leírás
Teljesítmény: 2000 W
Sebesség fokozatok: 3
Vezérlés: Elektronikus
Automata légterelés: 90º
Víztartály: 10 liter
Távirányító: IGEN
Légáram: 600m3/h
Hűtési teljesítmény: 60 W
Méret: 430 mm x 325 mm x 685 mm
Súly: 8kg
Paraméterek
| Teljesítmény | 2000 W |
| Sebesség fokozatok | 3 |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Automata légterelés | 90º |
| Víztartály | 10 liter |
| Távirányító | IGEN |
| Légáram | 600m3/h |
| Hűtési teljesítmény | 60 W |
| Méret | 430 mm x 325 mm x 685 mm |
| Súly | 8kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.