Leírás
Irányító felület: Érintőpaneles
Távirányító: IGEN
Időzítő: max. 8 óra
Víztartály: 3,5 liter
Oszcillálás: Automatikus
Fokozatok száma: 3
Működési módok: normál, természetes és alvó mód
Teljesítmény: 70W
Méret: 310 mm x 270 mm x 780 mm
Súly: 6 kg
Paraméterek
| Irányító felület | Érintőpaneles |
| Távirányító | IGEN |
| Időzítő | max. 8 óra |
| Víztartály | 3,5 liter |
| Oszcillálás | Automatikus |
| Fokozatok száma | 3 |
| Működési módok | normál, természetes és alvó mód |
| Teljesítmény | 70W |
| Méret | 310 mm x 270 mm x 780 mm |
| Súly | 6 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.