Leírás
Üzemmódok: Hűtés, Párásítás, Levegő tisztítás
Időzítő: 7,5 órás időzítő funkció/levegőszűrő
Víztartály: 10 l
Fokozatok száma: 3
Távirányító: IGEN
Teljesítmény: 60 W
Súly: 6,2 kg
Méretek: 430 mm x 325 mm x 685 mm
Paraméterek
| Üzemmódok | Hűtés, Párásítás, Levegő tisztítás |
| Időzítő | 7,5 órás időzítő funkció/levegőszűrő |
| Víztartály | 10 l |
| Fokozatok száma | 3 |
| Távirányító | IGEN |
| Teljesítmény | 60 W |
| Súly | 6,2 kg |
| Méretek | 430 mm x 325 mm x 685 mm |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
2024. 07. 14.
-
Erdős Gubisi Dávid
Max ventilátornak jó