Leírás
Üzemmódok: Hűtés, Fűtés, Párásítás, Tisztítás
Vezérlés: Elektronikus
Fokozatok száma: 3
Automata légterelés: IGEN
Távirányító: IGEN
Fűtési teljesítmény: 2000 W
Víztartály: 10 l
Teljesítmény: 1800 W
Légáramlás mértéke: 600 m³/h
Zajszint: 56 dB
Méretek: 685 mm x 370 mm x 380 mm
Paraméterek
| Üzemmódok | Hűtés, Fűtés, Párásítás, Tisztítás |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Fokozatok száma | 3 |
| Automata légterelés | IGEN |
| Távirányító | IGEN |
| Fűtési teljesítmény | 2000 W |
| Víztartály | 10 l |
| Teljesítmény | 1800 W |
| Légáramlás mértéke | 600 m³/h |
| Zajszint | 56 dB |
| Méretek | 685 mm x 370 mm x 380 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.