Paraméterek
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Vezérlés | Érintőgombos |
| Főzőzónák száma: | 4db |
| Plusz funkciók | Időzítő, kiterjeszthető főzőzónák |
| Teljesítmény: | 5,9 kW |
| Méretek: | 4,1 cm x 59 cm x 52 cm |
| Magasság: | 4,1 cm |
| Szélesség: | 59 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.