Leírás
Kombinált sütés
Gyenge mikrohullám mellett hőlégkeverés és grillezés funkció.

Gőztisztítás

Biztonságos ajtócsukás
Telepítés típusa: Beépített
Főzési mód:
Auto Cook: 25
Kombi-MWO mód (MWO + sütő): MWO + Grill / Konvekciós
MWO mód : Igen
Egyéb Funkció: Tartsa melegen
Sütő üzemmód: 2 mód
Kiegészítők:
Kerámia tálca: 1
Négyzet alakú tepsi: 1
Gőzfőző: Igen
Dróttálca betét: 1
Kapacitás:
Sütő kapacitása: 50 liter
Jellemzők:
Gyermekbiztonsági zár: Igen
Tisztítási módszer: Gőztisztítás
Leolvasztás (automatikus / teljesítmény / érzékelő)
Automatikus leolvasztás: 5
Befejezési időzítő: Igen
Fűtőelem: Grill In / Grill Out / Alsó / Légkeveréses
Belső lámpa: Igen
Belső világítás (pozíció): Bal (oldal)
Fény (lámpa) be/ki: Igen
Alsó grill: 1000 W
Sütőfunkció: (Combi MWO, Kombi gőz, MWO Solo, Sütő Solo, MWO Grill)
Kombi MWO
Beállítás (emlékeztető befejező jelzés): Igen
Vezérlők típusa: Puha előugró tárcsa és érintőgomb
Felső grill (be/ki): 2500 W
Anyagok/kidolgozások:
Üreg anyaga: Kerámia zománc
Ellenőrzési módszer : Előugró Dial & Touch gomb
Kijelző típusa: LED (jégkék)
Ajtó típusa: Legördülő
Grill melegítő: Rögzített
Sütő színe: IGAZI ROZSDAMENTES
Sütőajtó üveg: Fekete Üveg
Teljesítmény/besorolások:
Ventilátor: 1
MWO Watt: 800 W
Kimeneti teljesítmény (max.): 3000 W
Energiafogyasztás (konvekció): 2500 W
Energiafogyasztás (Grill): 2500 W
Energiafogyasztás (mikrohullámú sütő): 1650 W
Súlyok/Méretek:
kívül (SzxMxM): 595 x 454,2 x 570 mm
Méret: 555 x 445 x 548,8 mm
Felhasználható kapacitás: 50 liter
Súly (nettó): 38,3 kg
Paraméterek
| Űrtartalom | 50 liter |
| Kijelző | Van |
| Automatikus program | Van |
| Grill teljesítmény | 1000 W |
| Teljesítmény: | 800W |
| Hőlégkeverés | Van |
| Grill funkciók | Van |
| Magasság: | 45,5 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 57 cm |