Paraméterek
| Elszívó teljesítmény | 560 m³/h |
| Elszívó típusa | Döntött üveglapos, kürtős |
| Elszívó világítás | 1 x 8 W |
| Fokozatok szám | 4fokozat |
| Mosható szűrő | Igen |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Energiafogyasztás | 47 kWh / év |
| Méretek: | 59,8 cm x 105 cm x 38,6 cm |
| Zajszint | 66 dB |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
