Paraméterek
| Elszívó teljesítmény | 560 m³/h |
| Elszívó típusa | Döntött üveglapos, kürtős |
| Elszívó világítás | LED |
| Fokozatok szám | 4fokozat |
| Mosható szűrő | Igen |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fekete |
| Energiafogyasztás | 47 kWh / év |
| Zajszint | 47 dB |
| Szélesség: | 59,8 cm |
| Mélység | 39 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
