Leírás
Neff KI5861SF0
- Belső mérete 183 l, két vagy közös apartmanok családjai számára
- A lefagyasztott áruk tárolási ideje üzemzavar esetén: 22 óra
- fagymentes technológiával, automatikus leolvasztás funkcióval és fagyálló technológiával
A termék jellemzői
A Neff KI5861SF0 teljes szélessége 56 cm, magassága 177,5 cm. Mélysége mindössze 55 cm. A Neff hűtőszekrény SN, N, ST, T klímaosztályával 10 és 43 °C közötti környezeti hőmérsékletre alkalmas, ezért olyan pincékben is üzemeltethető, ahol nincs fűtés. A KI5861SF0 F energiahatékonysági címkével rendelkezik, ezért nem különösebben hatékony. Teljesítményigénye kb. 286 kWh 39 dB-en elég halk készülék. Ha nincs elég hely a hűtőnek és a fagyasztónak, mint különálló készüléknek, akkor a hűtőszekrény-fagyasztó kombináció az ideális megoldás az Ön számára. Az ajtópánt a jobb oldalon található. Ezen túlmenően, ennek a hűtőberendezésnek a szabadon álló kialakításának köszönhetően maximális rugalmasságot biztosít a konyhában történő felállítás során.
felszerelés
A Neff KI5861SF0 tojástálcával van felszerelve. A hűtőszekrény normál méretű, 183 l-es belső mérete éppen megfelelő egy kéttagú családnak vagy egy közös lakásnak. A mellékelt jégkockatálca hűvös frissítőket biztosít, amikor csak akarja.
Fagyasztó terület
A jégrekesz fagyasztótérfogata 84 l, így elegendő helyet biztosít. A Big Box-nak köszönhetően a KI5861SF0 nagyobb fagyasztott áruk kényelmes tárolását teszi lehetővé. A fagyasztott áruk tárolási ideje a fagyasztórekesz meghibásodása esetén 22 óra. Az alacsony fagyású technológia, az automatikus leolvasztás funkció és a fagyásgátló technológia megakadályozza a jégképződést a fagyasztótérben. A gyorsfagyasztó funkciónak köszönhetően gyorsan és kíméletesen melegítheti a fagyasztott élelmiszereket a kívánt hőmérsékletre.
Paraméterek
| Stílus | Normál |
| Vízadagoló | Nem |
| vízellátás | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 286 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 183 liter |
| Belső fagyasztós | Nem |
| Fagyasztó kapacitás | 84 liter |
| Teljes kapacitás | 267 liter |
| Ajtórögzítés típusa | Csúszóvasalatos (Sliding hinge) |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 39 dB |
| Magasság: | 177,5 cm |
| Szélesség: | 56 cm |
| Mélység | 55 cm |
