Paraméterek
| Űrtartalom | 23 liter |
| Kijelző | Van |
| Szín | Fekete |
| Automatikus program | Van |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Crisp funkció | Nincs |
| Teljesítmény: | 800 W |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Grill funkciók | Nincs |
| Magasság: | 27,5 cm |
| Szélesség: | 48,9 cm |
| Mélység | 37,4 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.