Paraméterek
| Elszívó teljesítmény | 178 m³/h |
| Elszívó típusa | Aláépíthető |
| Elszívó világítás | 1 x 4W |
| Fokozatok szám | 3fokozat |
| Mosható szűrő | Igen |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Zajszint | 63 dB |
| Magasság: | 14 cm |
| Szélesség: | 50 cm |
| Energiafogyasztás | 41 kWh / év |
| Teljesítmény | 85 W |
| Elszívó típusa | Szabadon álló falra szerelhető |
| Mélység | 48,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
